Fabricants de pantalles tàctils

Fabricants de pantalles tàctils

Mida del panell: 10,4 "12,1" 13,3 "15" 15,6 "17" 18,5 "19" 21,5 polzades
Resolució: 1920x1080
Relació de visualització: 16:9
Brillantor: 350 cd/m2
Tipus de pantalla tàctil: tacte capacitiu
Garantia: 1 any
Contrast: 1000:1
Ram: 2 GB/4 GB/8 GB/16 GB
Disc dur: 32 GB/64 GB/128/320/512
Interfície d'E/S: 2 × USB2.0, 2 × USB3.0, 1 × Lan (RJ45), 1 × COM (RS232/sèrie), 1 × VGA/HDMI/SORTIDA d'àudio/POWER DC
Enviar la consulta
Descripció
Paràmetres tècnics

 

Toca amb un guant
 

La pantalla tàctil es pot utilitzar amb un guant, aigua a la pantalla, oli a la pantalla-o altres entorns especials. El nostre especialista en PCAP ofereix un toc segons les vostres necessitats.

marine lcd monitor

S'ha superat la prova anti-interferències

 

canvys medical monitors

Les sèries TD han superat proves com ara la susceptibilitat conduïda, la susceptibilitat radiada, el transitori ràpid elèctric, el camp magnètic de freqüència d'alimentació, la sobretensió, les caigudes de tensió, la interrupció i la variació.

 

Proves d'alta i baixa temperatura superades
 

La sèrie TD es pot operar sota la temperatura de -20 °C a 60 graus.

marine lcd monitor

 

PMF
1. Ets una fàbrica?

Sí. Som una fàbrica amb servei OEM/ODM.

 

2. Quin és el teu millor preu?

Els nostres productes tenen una gamma de preus força àmplia per a diferents mides i diferents sistemes.

 

3.Quan i com puc obtenir el preu?

Normalment cotitzem en un termini de 24 hores després d'haver rebut la vostra consulta. Si us plau, no dubteu a contactar amb nosaltres al gestor comercial si sou molt urgent per obtenir el preu.

 

4.Quin és el vostre mètode de pagament?

Condicions de lliurament acceptades: FOB, CIF, EXW, FCA;
Moneda de pagament acceptada: USD, HKD, CNY; Tipus de pagament acceptat: T/T, L/C, D/PD/A, Money Gram, PayPal, Western Union, Efectiu.

 

5. Quin tipus d'inspecció podeu proporcionar?

A té múltiples proves des de la compra de material fins a productes acabats per diferents departaments,
com QA, QC, representant de vendes, per garantir que tots els jugadors de senyalització estiguin en perfectes condicions abans de l'enviament. També acceptem la inspecció del tercer que heu designat.

 

6. Per què escollir-nos?

a. Fabricant líder i proveïdor superior.
b.Preus competitius directes dels proveïdors de fàbriques.

c. Disseny excepcional i alta qualitat.

d.Enviament ràpid a tot el món.
e. Professional OEM/ODM i personalització privada personalitzada.

Etiquetes populars: Fabricants de pantalla tàctil, fabricants de pantalla tàctil de la Xina, proveïdors, fàbrica

Panell LCD (pantalla IPS)

CPU

Intel® Celeron J1900 2.0GHz, quatre nuclis, sense ventilador

Nuclis duals Intel® Core i3-3217U a 1,8 GHz, amb ventilador

Nuclis duals Intel® Core i5-3317U a 1,7 GHz, amb ventilador, i5-6th

Memòria

8 GB DDR3 (. 32G màxim)

Disc dur opcional

SSD: 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB

Disc dur: 160 GB, 320 GB, 500 GB, 1 TB

Gràfics

CPU Gràfics integrats HD Graphics i suport de qualitat fotogràfica HD 1080p

Àudio

Realtek ALC662, àudio d'alta definició (HD), entrada de línia, sortida de línia

Xarxa

1 × Controlador Realtek RTL 8111F Gigabit Ethernet

Wifi

Opcional

mòdul 4G

Opcional

Interfície d'E/S

2 × USB2.0, 2 × USB3.0, 1 × Lan (RJ45), 1 × COM (RS232/sèrie), 1 × VGA/HDMI/SORTIDA d'àudio/POWER DC

Sistema operatiu

Windows 7/8/10/Linux

Panell LCD

Mida del panell

10,4" 12,1" 13,3" 15" 15,6" 17" 18,5" 19" 21,5 polzades (16:9)

Resolució

1920X1080

Brillantor (cd/m²)

350 cd/m²

Temps de resposta

15 ms

Relació de contrast

1000:1

Angle de visió

89 graus / 89 graus / 89 graus / 89 graus (R/L/U/D)

Panell tàctil

Tipus de pantalla tàctil

10 punts Tacte capacitiu projectat

Toqueu la interfície

USB

Temps de resposta tàctil

<8ms

Lluminositat

75-85%

Font d'alimentació

Font d'alimentació externa

AC 100 - 240V

Tensió de treball

DC 12V

Consum d'energia

Menys o igual a 30W

Entorn de funcionament

Interval de temperatura

Funcionament: -25 a 75 graus, emmagatzematge: -30 a 80 graus

Humitat relativa

5%~95% @ 40 graus C, sense-condensació

Vibració

5-500 Hz, 0,026 G²/Hz, 2,16 Grms, X, Y, Z, 1 hora per eix

Detalls de l'embalatge

Accessoris

Adaptador de corrent, suport de muntatge a la paret

Altres

Muntatge (opcions)

1) Suports de paret per a muntatge-paret, VESA 100×100 mm

2) Stander desl metàl·lic per suportar el PC

3) Kits de muntatge de marc obert (costat esquerre i dret) per subjectar el PC

4) Instal·lació incrustada, 1 joc de cargols proporcionats

Certificació

CE, FCC

Garantia

1 any de garantia